Zrównoważony rozwój

W Harmonii z Naturą
Dbamy o środowisko naturalne!
Ożywiamy makulaturę!
Sąsiedztwo firmy znajduje się w urokliwym miejscu objętym programem Natura 2000, co zobowiązuje nas do szczególnej troski o środowisko naturalne. Z tego względu wprowadzamy najnowsze rozwiązania, które minimalizują nasz wpływ na przyrodę. Staramy się nie tylko spełniać, ale i wyprzedzać wymagania programów ochrony środowiska, takich jak Natura 2000. Nasze zaangażowanie w ochronę przyrody jest dla nas priorytetem, a innowacyjne podejście pozwala nam na realizację naszych celów w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.
Kartony królik w stylu origami otoczony zielonymi liśćmi.
drzewo z kartonu
Kontrola Procesów Produkcyjnych
Minimalizacja Emisji i Zrównoważony Rozwój
Kontrola procesu wytwarzania na każdym etapie pozwala na osiąganie rekordowo niskiej emisji zanieczyszczeń przy jednoczesnym znacznym wzroście produkcji. Wszystkie działania prowadzone są w oparciu o pozwolenie zintegrowane, pozwolenie wodnoprawne oraz zezwolenie na uczestnictwo we wspólnotowym systemie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych, w tym dwutlenku węgla, ściśle regulujące zakres i możliwości korzystania ze środowiska naturalnego.
Zrównoważone Rozwiązania z Makulatury dla Przyszłości
Wyroby oferowane przez Packprofil wykonane są z makulatury pozyskiwanej jako zbędny odpad w innych firmach lub od podmiotów zajmujących się zbiórką surowców wtórnych. Dzięki nam, ta makulatura zyskuje "drugie życie", ponownie znajdując swoje zastosowanie. Wszystkie nasze produkty nadają się do ponownego przetworzenia i w dużym stopniu mogą być recyklowane po zużyciu, zgodnie z naszą filozofią 3R (Reduce, Replace, Recycle), czyli Zmniejszaj, Zastępuj i Poddawaj recyklingowi.
Schemat procesu recyklingu tektury z logo Packprofil: makulatura, recycling, produkt.
Korzyści ze stosowania naszych produktów
image size select small 1
Zajmowana przestrzeń
Zmniejszając objętość materiału opakowaniowego, zyskuje się dodatkowe miejsce w magazynie oraz możliwość załadowania większej ilości towaru. Redukcja masy i objętości to klucz do ogromnych oszczędności.
lightbulb on
Innowacje
Jako pierwszy możesz skorzystać ze stałego rozwoju oferty firmy i wypróbować nasze innowacje.
van utility
Logistyka
Odpowiednio dobrane, bezpieczne i lekkie opakowanie ochronne wysokiej jakości pozwoli uniknąć skarg klientów i sprawdzi się na wszystkich etapach produkcji, sprzedaży i transportu.
eye
Wizerunek
Korzystanie z materiałów przyjaznych dla środowiska poprawi wizerunek Twojej firmy.
recycle
Recycling
Zwiększ zadowolenie klientów, dostarczając im nietknięte towary, łatwe w rozpakowaniu, jednocześnie rozwiązując problem nadmiernego przetwarzania opakowań.
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.