Kontakt

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Napisz lub zadzwoń do nas!
Wypełnij formularz kontaktowy i opisz nam swoje wyzwanie.
Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe i adresowe.

    Mapka dojazdu
    Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów
    Dział handlowy
    Rafał Świerczok
    Kierownik ds. sprzedaży
    +48 501 401 825
    rswierczok@packprofil.pl
    Ewelina Fablewski
    Z-ca Kierownika ds. sprzedaży
    +48 502 337 418
    efablewski@packprofil.pl
    Dariusz Nowak
    Menedżer ds. Rozwoju Rynku
    +48 512 942 938
    dnowak@packprofil.pl
    Adrian Brzęczek
    Starszy specjalista ds. sprzedaży
    +48 512 992 113
    abrzeczek@packprofil.pl
    Konrad Jagiełła
    przedstawiciel handlowy
    +48 512 374 390
    lodz@packprofil.pl
    Dorota Bereziuk
    specjalista ds. sprzedaży
    +48 77 400 43 50
    dbereziuk@packprofil.pl
    Danuta Dubiel
    specjalista ds. sprzedaży
    +48 77 400 53 27
    ddubiel@packprofil.pl
    Katarzyna Dłubis
    specjalista ds. sprzedaży
    +48 77 400 53 16
    kdlubis@packprofil.pl
    Monika Konieczko
    specjalista ds. sprzedaży
    +48 501 154 725
    monikakonieczko@packprofil.pl
    Roksana Graczyk
    specjalista ds. sprzedaży
    +48 77 400 53 16
    rgraczyk@packprofil.pl
    Torsten Gell
    Head of Sales & Key Account Management South Germany AT/CH/LIE/CZE/LUX
    +49 173 2015522
    Torsten.Gell@eltete.com
    Michael Otto
    Head of Sales & Key Account Management North/West Germany/NL
    +49 1721888488
    michael.otto@eltete.com
    Giovanni Bacchi
    Head of Sales & Key Account Management Italy
    +39 348 511 2923
    Giovanni.Bacchi@eltete.com
    Dział zakupów
    Natalia Kupka
    Kierownik ds. Zaopatrzenia i Logistyki
    +48 512 943 903
    nkupka@packprofil.pl
    Ania Dandyk
    Specjalista ds. zakupu surowca
    + 48 519 375 463
    adandyk@packprofil.pl
    Ania Tadla
    Specjalista ds. transportu krajowego i zagranicznego
    +48 512 943 837
    annatadla@packprofil.pl
    Jolanta Sowa
    Referent ds. zakupu makulatury
    +48 690 642 692
    jsowa@packprofil.pl
    Dagmara Krykiewicz
    Referent ds. zakupów zewnętrznych
    +48 501 987 957
    dkrykiewicz@packprofil.pl
    This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.