Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.

Gwarantowana jakość

W dzisiejszych czasach na rynkach panuje coraz większa konkurencja, która zmusza przedsiębiorców do doskonalenia form prowadzonych przez nich działań gospodarczych.

Nasza firma aby stać się konkurencyjną wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001. Obecnie system zarządzania jakością, w znacznym stopniu wpływa nie tylko na lepszą wydajność naszego przedsiębiorstwa, ale także na wzrost zaufania naszych klientów i kontrahentów. Dzięki polityce jakości uprawianej w naszej firmie łatwo jest określić poziom wykonania oferowanych przez nas produktów. Wdrożenie ISO pozwala nam na rozwijanie się i dążenie do doskonałości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, nasze przedsiębiorstwo codziennie decyduje się na działania, które zapewniają nam coraz lepszą przyszłość.

W trosce o środowisko naturalne wdrożyliśmy system zarządzania środowiskiem ISO 14001, co potwierdzone jest niżej przedstawionym certyfikatem.

Certyfikaty przyznane naszej firmie:

 

Ponadto na swoje wyroby firma uzyskała certyfikaty między innymi na możliwość ponownego przetwarzania wyrobów (recykling).

Informujemy, że posiadamy certyfikat wiarygodności biznesowej wydany przez Bisnode Polska.