Misja i wizja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
Firma PACKPROFIL jest głównym producentem kątowników i tulei tekturowych w Polsce.
tuleje tekturowe
Nasze towary wyprodukowane na bazie tektury powstającej z przerobu makulatury, spotkały się z uznaniem nie tylko w Polsce, ale praktycznie we wszystkich krajach Europy. Atutami, oprócz jakości wyrobów potwierdzonej certyfikatami, są również: wieloletnie doświadczenie i kompleksowość obsługi.
kątowniki tekturowe
Stawiamy na ekologię!
Jesteśmy firmą przyjazną dla środowiska, czego dowodem jest przyznany nam certyfikat FSC®.
fsc
drzewo z kartonu
Jak realizujemy nasz projekt?
Firma „Packprofil” Sp z o.o. uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „Modernizacja energetyczna zakładu Packprofil poprzez poprawę energetyczną maszyn, termomodernizację budynków i montaż paneli fotowoltaicznych.”, realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie
nr FENG.03.01-IP.03-0239/23-00.
Projekt realizujemy, aby wzmocnić potencjał i wprowadzić innowacyjne rozwiązania w przedsiębiorstwie.
Projekt polega na modernizacji hydropulpera, maszyny papierniczej i podgrzewu technologicznego kleju, które są zlokalizowane w hali produkcyjnej Wnioskodawcy położonej w Kolonowskiem w woj. opolskim.

Zakończenie prac projektowych przyczyni się do znacznej oszczędności końcowej energii elektrycznej używanej w procesie produkcji na poziomie 39,1%.

Projekt obejmie również termomodernizację budynków, dzięki czemu zaoszczędzone zostanie 48% energii pierwotnej.

Projekt obejmuje również instalację paneli fotowoltaicznych o mocy 935,64 kWp umieszczonych na stelażach na gruncie oraz na dachu hal produkcyjnych. Powyższe przyczyni się do optymalizacji energetycznej przedsiębiorstwa, dywersyfikując źródła użytkowanej przez przedsiębiorstwo energii elektrycznej co umożliwi uzyskanie oszczędności energii pierwotnej łącznie na poziomie 52,6%.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
Wartość projektu: 10 297 471,38 zł
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 3 881 143,18 zł

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.