Oferty pracy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Data publikacji:  2024-05-24
Ilość miejsc: 1

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu jako Inżynier Utrzymania Ruchu i weź udział w utrzymaniu optymalnej wydajności naszej infrastruktury technicznej. Jako kluczowy członek naszego działu technicznego będziesz odpowiedzialny za monitorowanie i utrzymanie sprzętu oraz maszyn, zapewniając ciągłość produkcji oraz minimalizując czas przestojów.

Obowiązki:

  • Bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego maszyn oraz infrastruktury, działając szybko i skutecznie w sytuacjach awaryjnych.
  • Analiza przyczyn awarii i usterek, wdrażanie działań zapobiegawczych oraz planowanie regularnych prac prewencyjnych w celu minimalizacji ryzyka przestoju.
  • Współpraca z zespołem technicznym oraz firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu i modernizacji, zapewniając skuteczne nadzorowanie wykonywanych prac.
  • Aktywne uczestnictwo w projektach inwestycyjnych i modernizacyjnych, w tym inicjowanie usprawnień procesu produkcji.
  • Zarządzanie gospodarką magazynową części zamiennych oraz aktualizacja i tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechanika, elektromechanika).
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale technicznym.
  • Posiadanie uprawnień SEP oraz umiejętność czytania dokumentacji elektrycznych.
  • Doświadczenie w parametryzowaniu falowników będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku, w tym w sytuacjach awaryjnych.
  • Umiejętność współpracy w zespole, dzielenie się doświadczeniem oraz komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, uzależniony od efektywności oraz przestrzegania procedur.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach.
  • Interesujące, pełne wyzwań zadania w przyjaznej atmosferze pracy.
  • Długoterminową współpracę oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
logo packprofil
Szczegóły oferty
Rodzaj pracy:
Inżynier Utrzymania Ruchu
Doświadczenie:
Minimum 3 lata doświadczenia
Miejscowość:
Kolonowskie
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.