ㅤWitaj na naszej stronie!

Nasza firma składa się z zespołu ekspertów w branży papierniczej.

Nasze produkty

Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.

Doświadczenie, które wyróżnia

ponad 100 lat tradycji i 20 lat doświadczenia zobowiązuje...

Postaw z nami na ekologię

Zapytaj o warunki współpracy - tel.: +48 77 400 43 56

Dobra jakość zawsze na czas

Sprawdź naszą politykę jakości - kliknij...

Zatrudnimy pracownika na stanowisku MECHANIK

Miejsce pracy: Kolonowskie

 Obowiązki:

  • wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń z zakresu: mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej, pneumatyki i elektromechaniki,
  • udoskonalanie maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • bieżące utrzymanie ruchu,
  • minimalizacja czasów awarii,
  • raportowanie w zakresie posiadanych obowiązków.

Wymagania:

  • wymagane wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie w dziedzinie objętej zakresem zadań: minimum 3 lata,
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • umiejętność identyfikacji i usuwania usterek,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • sprawność manualna,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o efektywność oraz przestrzeganie procedur,
  • pakiet świadczeń dodatkowych
  • możliwość szkoleń i rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • długoterminową współpracę.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest „PACKPROFIL” Sp. z o.o. z siedzibą
    w Kolonowskiem, ul. Zakładowa 3, 47-110 Kolonowskie.
  2. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
  3. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
  4. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  5. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  6. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
  7. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Wszyscy nasi dostawcy mają siedziby w Polsce.
  9. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.
  10. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.