Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.

Targi FachPack Norymberga 2019

Targi FachPack w Norymberdze w dniach 24-26 września 2019

44 000 zwiedzających oraz 1 591 wystawców – to statystyki tegorocznej edycji targów FachPack w Norymberdze, które odbyły się w dniach 24 – 26 września 2019. Wiodące targi opakowań w swojej szerokiej ofercie proponują cały łańcuch procesu pakowania (od materiałów po maszyny pakujące), ale również systemy i usługi logistyczne. Około 39% firm przybyło spoza Niemiec, głównie z Włoch, Holandii, Szwajcarii, Czech, Polski, Turcji, Austrii, Francji, Hiszpanii i Belgi.

Firma Packprofil jak co roku wzięła czynny udział w tym wydarzeniu prezentując swoje topowe produkty oraz te innowacyjne, które wprowadza na rynek opakowań m.in. palety tekturowe (system paletowy APPA) czy stopki tekturowe (PallRun). Asortyment ten wzbudza wiele zainteresowania wśród klientów. Z racji, iż są to produkty przyjazne środowisku oraz posiadają wiele innych zalet, nasi klienci chętnie rozmawiają o możliwościach zastosowania i wprowadzenia ich u siebie w firmie.