Oferty pracy

Zatrudnimy pracownika na stanowisku Technolog produkcji

Branża: papiernicza, tektura

Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu technologicznego produkcji, przetwórstwa tektury oraz modernizacje powierzonych obszarów.

Obowiązki pracownika:

- nadzór i kontrola procesu produkcji tektury w powierzonym ciągu produkcyjnym (przygotowanie masy, maszyna tekturnicza, obróbka wyrobów gotowych)

- ciągłe poszukiwanie i wdrażanie możliwości optymalizacji procesu – rozwiązania techniczne oraz technologiczne

- prowadzenie prób technologicznych i produkcyjnych,

- opracowywanie i realizacja planów postojów technologicznych,

- opiniowanie reklamacji,

- współpraca z dostawcami urządzeń i produktów wspomagających proces,

- ścisła współpraca z obsługą maszyny papierniczej oraz innymi wydziałami zakładu – Produkcji, Utrzymania Ruchu, Jakości, Planowania itp.

Wymagania stawiane kandydatom:

- wykształcenie wyższe techniczne o profilu papierniczym,

- znajomość technologii produkcji tektury,

- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość szkoleń i rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,

- miłą atmosferę pracy,

- atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o efektywność,

- długoterminową współpracę

Pracuj  z najlepszymi – dołącz do nas!

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny z dopiskiem „Technolog produkcji”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej ofercie poniższej formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez „PACKPROFIL” Sp. z o.o. z siedzibą w Kolonowskiem, ul. Zakładowa 3, aż do momentu pisemnego wycofania zgody zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 923 z późn. zm.)