Oferty pracy

Zatrudnimy pracownika na stanowisku Product Manager

Miejsce zatrudnienia: Praca na terenie całego kraju

Obowiązki pracownika:

- pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania stawiane kandydatom:

- Wykształcenie: min. średnie
- Doświadczenie zawodowe: praca w branży opakowań (karton, papier)
- Kwalifikacje i umiejętności: znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży, umiejętność aktywnego słuchania, reagowanie na zastrzeżenia klienta, umiejętność zdobywania wiedzy na temat klientów i konkurencji
- Cechy osobowości: komunikatywność, umiejętność budowania relacji z innymi, nastawienie na klienta, umiejętność radzenia sobie z konfliktami, umiejętności negocjacyjne, orientacja na działanie, zarządzanie swoim czasem w pracy, takt, pewność siebie, entuzjazm i fachowość
- Znajomość języków obcych: język angielski – poziom zawansowany
- Znajomość programów komputerowych: znajomość MS Office

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- samochód służbowy,
- pakiet medyczny,
- możliwość szkoleń i rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
- miłą atmosferę pracy,
- atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o efektywność,
- długoterminową współpracę.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej ofercie poniższej formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez „PACKPROFIL” Sp. z o.o. z siedzibą w Kolonowskiem, ul. Zakładowa 3, aż do momentu pisemnego wycofania zgody zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 923 z późn. zm.)